Tabiiki hayır. Alcatratz, oyun konseptini belirli periyodlarda güncelleyecek, ve sizlere istikrarlı bir şekilde; yeni ve daha profesyonel oyunlar sunacaktır. Alcatraz Korku Evi Yönetim birimi, daha ilginç ve korku seviyesi yüksek oyunlar geliştirmek için çalışmakta ve tatmin seviyesi yüksek oyunlar geliştirmektedir.

Oyunlarımız, profesyonel arge ekibimiz tarafından özenle geliştirilmektedir ve Dünya’daki diğer örneklerinden hiç de geri kalmayacak niteliklere sahiptir. Oyunlarımızın her detayını ince eleyip sık dokuyarak evden kaçış oyunu veya korku evi oyunu adıyla tanınan oyunlara özgün ve nefes kesici özellikler yüklemeye çalışmaktayız.

İnteraktivite seviyesi her oyunda bir kademe yukarıda olacak şekilde güncellenmektedir. Teknolojik gelişmeler oyun konseptinde yapılacak güncellemeler ile sizlere gerçeğe en yakın hissi yaratacak simülasyonları, teknik olarak da geliştirerek sunmaktayız. Her teknolojiyi en son noktasına kadar kullanıp, yenilikleri derhal adapte ediyoruz.

Ayrıca sizlerin korku evi deneyimleri ve geri bildirimlerinden hareketle, “mükemmel oyun” konseptini de geliştirmek üzere çalışmalar yapmaktayız. Yılların hizmet deneyimi ve sizlerin geri bildirimleri sayesinde, size en iyi hizmeti sunacağımızdan eminiz.

Oyunlarımızın yenilenmiş halleri hakkında ilk elden bilgi sahibi olmak için mail listemize abone olabilirsiniz.

Alcatraz Korku Evi sizi yeniden bekliyor…