Alcatraz Korku Evi Evden Kaçış Oyunları, Türkiye’de açılmış olan ilk korku temalı evden kaçış oyunu olup, aynı zamanda da tüm dünyada ilk ve tek olarak da Etkileşimli Korku Sinema’sı isimli yenilikçi ve öncü bir etkinliğin, Türkiye’de tüm lisans haklarına sahiptir. Ankara merkezli şirketimiz, tamamen kendine özgü kurgu ve senaryoların dışında, aynı zamanda tamamen yenilikçi projeler ile de gerek ülke, gerekse de dünya çapında vermiş olduğu hizmetler ile de sektöründe öncü ve lider konumda kalmayı sürdürmektedir. Oyun alanlarının işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi minimum 2 yıldır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu oyun alanında ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler:

Girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip olmak
Başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi
Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilmek
Destek Hizmetleri:

İşletmecilerimize, oyun alanının açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma ve lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Franchising İçin Hizmet ve Çalışma Modelleri:

Hızla büyüyen ve kendini sürekli olarak geliştiren markamız Alcatraz Korku Evi ailesinin bir parçası olabilir ve kazanç olarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Bünyemizde bulunan 5 farklı etkinlikten herhangi birisinin ya da farklı şekillerde alanınız için uygun olacak biçimde, farklı kombinlerle birden fazlası için bayimiz olabilirsiniz. Her etkinlik için ayrı fiyatlandırma ve farklı çalışma modelleri ile hizmet vermekteyiz. Bunlarla alakalı olarak daha detaylı bilgi için ister başvuru formumuz üzerinden, ister bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Etkinliklerimiz;

Korku Evi 1 – Anahtar Teslim veya Yarı Anahtar Teslim

Korku Evi 2 – Anahtar Teslim veya Yarı Anahtar Teslim

Korku Evi 3 – Anahtar Teslim veya Yarı Anahtar Teslim

Alcatraz Çıkmazı – Anahtar Teslim veya Yarı Anahtar Teslim

Etkileşimli Korku Sineması – Anahtar Teslim veya Yarı Anahtar Teslim

Yatırım Şartları:

YATIRIM maliyeti; oyun alanının yerine, tipine ve büyüklüğüne bağlı olarak değişmekle birlikte yatırım maliyetleri değişkenlik göstermektedir.

Yer Seçimi:

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, ulaşımın rahat olabileceği bölgeler, Gerçek Evden Kaçış Oyunları işletmeciliğine uygun ana arterler, aranan özellikler arasındadır.

Oyun açılacak lokasyon, Alcatraz Korku Evi yetkilileri tarafından onaylandıktan sonra kiralanır ya da satın alınır.

Fiziksel Özellikler:

Fiziksel özellikler, Alcatraz Korku Evi yetkilileri tarafından belirlenmiş kriterlerde olmalıdır. Bu bilgiler sizlere, birebir görüşmeler neticesinde aktarılacaktır.

Sorularınız:

Detaylı bilgi için (0312) 434 15 83 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Alcatraz Korku Evi Evden Kaçış Oyunları® Franchising sistemine göstermiş olduğunuz ilgiye tekrar teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Alcatraz Korku Evi

FRANCHISE BAŞVURU FORMU

Kişisel Bilgiler

 

İş Tecrübeleriniz

 

Daha Önceki İş Deneyimleriniz

 

Lokasyon Bilgisi

    Nerede Faaliyet Yapmak İstiyorsunuz?

  • Kendinize Ait Bir Dükkan/Daire Sahibi misiniz?

 

Mali Detaylar

 

Spam Kontrolü