cinemaTÜM DÜNYA’DA İLK VE TEK

ALCATRAZ ETKİLEŞİMLİ KORKU SİNEMA’SI

Gerçek korku ve heyecana hazır mısınız? Alcatraz Etkileşimli Korku Sinema’sı aklınızı başınızdan alacak.

Özgün, sıra dışı ve fantastik tasarımı, görsel ve işitsel efektleri ayrıca, özel tasarımı ile güçlendirilmiş Etkileşimli Korku Sinema’sı size unutulmaz dakikalar vadediyor.

Alcatraz ailesi olarak, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Korku Evi furyasını başlatıp, siz değerli oyuncularımızın sayesinde, sektörde öncü ve lider konumda kalarak başarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Şimdi de tüm dünyada ilk ve tek olan Alcatraz Etkileşimli Korku Sinema’sı projemizi hizmetinize sunmaktan onur ve gurur duyuyoruz.

Nedir bu İnteraktif Sinema?

Alcatraz Etkileşimli Korku Sinema’sı, korku filmleri seyredilmesi üzerine özel ve profesyonel olarak dizayn edilmiş özel alanda, korku filmlerini sadece izlemekle kalmayıp, adeta yaşayacağınız bir projedir. İzlediğiniz sinema filmine özel uyarlanmış ve buna göre dekorasyonu yapılmış alanda siz ve arkadaşlarınızı korkunun en derinine davet ediyor, “Korku filmini gelin birde bizde izleyin”. diyoruz. Eğlence, heyecan, adrenalin ve korkunun sınırının olmadığı bu alanda yerinizde duramayacak, belki de filmin sonunu izleyemeyeceksiniz.
Şimdilik sadece Ankara Kızılay Merkez Şubede hizmet vermeye başlayan Alcatraz Etkileşimli Korku Sinema’sı hakkında daha detaylı bilgi almak ve rezervasyonunuzu oluşturmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No:73/3 Çankaya/Kızılay/Ankara

Kocatepe Beğendik Yanı

0312 434 15 83

0541 877 00 83